Přestože si myslím, že zařídit správně interiér může být skoro jako Magie, toto slovo v názvu firmy má ale hlavně odkazovat na moje jméno – Magdalena.

Já jsem totiž ten člověk, který za tím vším je. Já za Vámi přijedu na schůzku a vyslechnu si Vaše představy, já Vám vymyslím návrh, ale Vy do něj budete vstupovat tak, aby nakonec obě strany byly spokojené. Já mohu dát dohromady partu řemeslníků, kteří návrh uvedou do praxe.

K navrhování interiérů jsme měla odmalička blízko. Vždycky mě bavilo kombinovat barvy a stěhovat si nábytek v pokojíčku. Profesně jsem se ale vydala úplně jiným směrem, pracovala jsem jako fyzioterapeut, učila jsem děti.

Stavba vlastního pasivního domu a poté práce ve stavební firmě jako rozpočtáře mě přivedla znovu k myšlence zabývat se interiérovým designem. Kromě konkrétních znalostí jsem takto schopna promítnout do svých návrhů i například zkušenost člověka, který ví, jaké to je, nechat si stavět dům. Nebo někoho, kdo se snaží najít náhradní řešení kvůli úspoře. Své návrhy jsem také schopna koncipovat v souladu s ergonomickou stránkou.

Nečekejte ode mne návrhy, které by se snažili jen zaujmout za každou cenu, ale nekorespondovaly s Vámi. Zastávám totiž názor, že komunikací nad návrhem s klientem se návrh může obohatit a posunout dál.